Fasády

LEPÍCÍ A STĚRKOVACÍ HMOTY

Prince Color Z 301 DUO

Lepicí armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren). K vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech.

Technický list

Prince Color Z 301 PS

Tmel pro lepení fasádních izolačních materiálů (polystyren a minerální vlna). Vhodný pro vnitřní i vnější použití. Vyznačuje se dobrou zpracovatelností a rychlým nárůstem pevností – vysoká rychlost práce při lepení fasádního polystyrenu.

Technický list

Prince Color Z 301 Multi

Lepící a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren). K vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Lepící a armovací stěrková hmota je certifikována pro použití v systémech ETICS s evropským schválením ETA.  

Technický list

Prince Color Z 301 Super šedá

Lepicí a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren), k vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Vyztuženo skelným vláknem.

Technický list

no photo
Prince Color Z 301 Super bílá

Lepicí a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren), k vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Vyztuženo skelným vláknem.

 

Technický list

Prince Color Z 301 XT

Lepicí armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren). K vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Díky větší zrnitosti usnadňuje dosažení optimální tloušťky výztužné vrstvy.

Technický list

Prince Color Z 301 UP

Speciální tekutá přísada – aditivum pro urychlení schnutí cementových lepicích a armovacích hmot Prince Color®, používaných při montážích zateplovacích systémů z EPS a minerální vlny při aplikacích za nízkých teplot od 1°C.

Technický list

Prince Color Z 301 PU EPS

Jednokomponentní nízkoexpanzní polyuretanová lepicí pěna určená pro lepení polystyrenu a zateplovacích systémů s izolantem na bázi EPS nebo XPS.Vhodná pro vyplňování spár mezi izolanty a pro vyplňování dutin. 

Technický list

Prince Color Z 301 DK

Speciální disperzní lepidlo, elastické, bez přísady cementu pro špatně savé podklady. Obzvláště vhodné pro lepení polystyrenu na dřevo, dřevěné desky apod.

Technický list

Prince Color Z 301 DS

Bezcementové armovací lepidlo, elastické, s obsahem skelného vlákna na armování skelné tkaniny pro zateplovací systémy.

Technický list

no photo
Prince Color Multiputz UP

Speciální prášková přísada – aditivum pro urychlení schnutí pastovitých akrylátových, silikonových omítek a bezcementových disperzních lepidel Prince Color®. Přísada umožňuje zpracovávat tyto produkty za teplot od +1 °C, urychluje schnutí a omezuje eventuelní výluhy u omítek způsobené vzdušnou vlhkostí.

Technický list

 

Prince Color MSP 1

Zatřená omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i vnější použití se zrnitostí do 1,5 mm.Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.

Technický list

no photo
Prince Color MSP 2

Zatřená omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i vnější použití se zrnitostí do 2,5 mm.Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.

Technický list

no photo
Prince Color MSP 3

Zatřená omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i vnější použití se zrnitostí do 3,0 mm.Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.

Technický list

Prince Color MRP 2

Rýhovaná omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i venkovní použití se zrnitostí do 2,5 mm. Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.

Technický list

no photo
Prince Color MRP 3

Rýhovaná omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i venkovní použití se zrnitostí do 3,5 mm. Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.

Technický list

HECK ED Waschelputz fein

Minerální fasádní vápenocementová omítka s třpytivým efektem. Pro zhotovení hladkých povrchových úprav fasád gletováním či filcováním. Součástí zateplovacích systémů ETICS.

Zrnitost: 0 - 0,7mm
Tloušťka vrstvy: 3 - 5mm

Technikcý list

RENOVACE POVRCHU FASÁD S TRHLINKAMI A SANACE PLÍSNÍ

Prince Color Multi Top Elastik T

Krycí, elastický fasádní nátěr. Vhodný na popraskané omítkové podklady (vlásečnicové trhlinky) ve venkovním prostředí. Obsahuje silikon. Elastický do –20 °C. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.

Technický list

Prince Color Multi Top Elastik G

Elastická špachtlovací hmota s vlákny pro vyplnění trhlinek v omítce. Na povrchu zasychá uvnitř zůstává elastická.

Technický list

 

Prince Color Multi Top FC

Sanační prostředek s fungicidními a baktericidními účinky k renovačním předúpravám ploch proti napadení houboou, vodní řasou a mechem.

Technický list

Prince Color Multi Top Hydrofob

Vysoce účinný nátěr pro ochranu stavebních materiálů před povětrnostními vlivy. Odpuzuje vodu, omezuje výluhy solí, tvorbu plísní, mechu a řas, chrání před mrazem.

Technický list

 
Prince Color Antigraffiti
Prince Color Antigraffiti Cleaner

Pomocný čisticí prostředek při odstraňování graffiti, s rozprašovačem.

Technický list

Izolace

Prince Color IZOL K

Nátěrová izolace pro koupelny a sprchy na bázi syntetické pryskyřice k elastickému utěsnění ploch pod keramickými obklady ve sprchách a koupelnách. Přímo obložitelná obklady a dlažbou, rychle vytvrzující. Při dvojnásobném nátěru obložitelná po cca 1–2 hod.

Technický list

Prince Color IZOL B

Cementová vodotěsná pružná izolační stěrka k utěsnění ploch pod keramickými obklady balkónů, teras, sprch a koupelen. Použití přímo pod obklady na podlahu i stěny. Spolehlivě překlenuje trhliny dodatečně vzniklé v podkladu do cca 1 mm.

Technický list

 

Prince Color IZOL S

Vodotěsná minerální stěrka pro izolaci soklů, sklepů, jímek a zásobníků vody. Pro vnitřní a venkovní použití pro stěny a podlahy. Pro izolaci novostaveb nebo součást sanace historických budov.

Technický list

Prince Color IZOL G

Asfaltový ochranný nátěr základů, soklů, suterénů a spodní stavby proti vodě. Pro vnitřní a venkovní použití, pro stěny a podlahy. Vhodný i jako penetrace pod izolační stěrky a asfaltové pásy. Odolný proti agresivní vodě.

Technický list

Prince Color IZOL P

Bitumenový, disperzní rychleschnoucí penetrační nátěr, pod těžké asfaltové pásy a Prince Color IZOL Z. Prince Color IZOL P je určen k penetračním nátěrům vnitřních a vnějších stěn sklepů, základových pásů a podlah. Produkt je ihned použitelný, bez nutnosti dalšího ředění. Neobsahuje rozpouštědlo.

Technický list

no photo
PCI Pecilastic U

Univerzální překlenovací a izolační podložka pro všestranné použití. Překlenuje trhliny v podkladu, tlumí kročejový hluk, působí jako oddělovací vrstva a je vodotěsná. Má vynikající difuzní vlastnosti. Použití v interiéru i exteriéru. Součást balkonového systému BASF Premium a BASF Therm.

Technický list

Prince Color IZOL Z

Izolační asfaltová stěrka pro izolaci základů, soklů, suterénů a spodní stavby proti vodě. Slouží rovněž i jako protiradonová ochrana. Pro vnitřní a venkovní použití, pro stěny a podlahy. Vhodné k lepení tepelně izolačních desek při řešení soklových částí zateplení. Plně nahrazuje lepenkové pásy při působení zemní vlhkosti i tlakové vody.

Technický list

no photo
Prince Color IZOL Band

Speciální izolační páska pro těsnění rohových spár a spojů podlaha-stěna. Vkládá se do 1 vrstvy ještě nezaschlého materiálu Prince Color® IZOL K, popřípadě Prince Color® IZOL B.

Technický list

no photo
Prince Color IZOL Butylband

Vysoce fl exibilní samolepicí butylová izolační páska. Vhodná k napojení izolace na ocel, plast, PVC, dřevo a sklo. Extrémní přilnavost s možností aplikace při nízkých teplotách. Šířka pásky 100 mm.

Technický list

Prince Color IZOL M

Speciální manžeta k utěsnění instalačních prostupů (vpusti, topenářské a vodovodní rozvody, konzoly apod.). Vkládá se do 1. vrstvy nezaschlé stěrkové izolace Prince Color® IZOL K, nebo Prince Color® IZOL B.

Technický list

no photo
PCI DIN-Polyband

Provazec k vyplnění dilatačních spár. Speciální kruhový vysoce odolný polyethylenový profil (provazec) k vyplnění dilatačních spár budov, podzemních staveb, pro spáry v bazénech, zásobnících pitné vody a čističkách odpadních vod. Vkládá se do spár před nanesením trvale pružných tmelů. Průměry 10, 15, 20, 25, 30 mm. Použití v interiéru i exteriéru, na podlahy a stěny. Součást balkonového systému BASF Premium a BASF Therm.

Technický list

no photo
Conipur TC 482

Dvousložkový polyaspartický krycí nátěr odolný vůči UV záření a mechanickému zatížení. Vysoce elastický hydroizolační nátěr použitelný jako pochozí vrstva. Vhodný pro aplikace v interiéru i v exteriéru, též v kombinaci s barevnými písky nebo chipsy. Finální nátěr tvoří lesklý transparentní povrch. Součást balkonového systému BASF Top. Barevné tónování dle vzorníku RAL.

no photo
Barevné chipsy

K barevnému dotvoření uzavíracích podlahových nátěrů či stěrek. S odolností proti poškrábání a nárazu. Stálobarevné na světle. Použití na podlahy interiéru i exteriéru. Jsou součástí balkonového systému BASF Top.

LEPIDLA NA KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY

Prince Color Z 301 K

Lepidlo na nasákavé keramické obklady a dlažby. Mrazuvzdorné. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy C1 podle normy ČSN EN 12004.

Technický list

Prince Color Z 301 ZL

Mrazuvzdorné lepidlo pro obklady a dlažby pro vnitřní a vnější použití. Vhodné k lepení nasákavé keramiky, nenasákavé keramiky pouze ve vnitřním prostředí, teracových a cihlových obkladů na beton a omítku. Vysoká spolehlivost lepení, snadná zpracovatelnost se sníženým skluzem. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy C1T podle normy ČSN EN 12004.

Technický list

Prince Color Z 301 Standart Extra

Lepidlo pro lepení keramických obkladů a dlažeb s nasákavosti > 3 % na beton, potěry a omítky. Pro vnitřní i vnější použití. Pro tenkovrstvé lepení, s extra dlouhou dobou lepivosti. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy C1TE podle normy ČSN EN 12004.

Technický list

 

Prince Color Z 301 Speciál

Flexibilní lepidlo pro lepení keramických ob-kladů a dlažeb s nasákavosti ≤ 0,5 % na beton, potěry a omítky. Pro vnitřní i vnějšípoužití. Vhodné na plochy s vyšším mechanickým zatížením. Vhodné pro lepeníslinuté dlažby v interiéru. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídyC2T podle normy ČSN EN 12004.

Technický list

Prince Color Z 301 FX Profi

Vysoce flexibilní lepidlo pro lepení všech typů keramických obkladů a dlažeb na balkony, terasy, fasády a podlahové topení. Pro vnitřní i vnější použití. Vysoce odolné vodě a mrazu. Vhodné k lepení „obklad na obklad“. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy C2TE podle normy ČSN EN 12004.

Technický list

 

Prince Color Z 301 CL Profi

Flexibilní rychlé lepidlo pro bezdutinovou pokládku do tekutého lože. Pro lepení dlažby na balkony, terasy, podlahové topení a vysoce mechanicky zatěžované plochy. Použití i pro vyrovnávání podkladu do tl. 15 mm. Vysoce odolné vodě a mrazu. Pro vnitřní i vnější použití. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy C2FE podle normy ČSN EN 12004.

Technický list

Prince Color Z 301 FX Forte

Rychletuhnoucí fl exibilní lepidlo pro lepení všech typů keramických obkladů a dlažeb na balkony, terasy a podlahové topení. Pro vnitřní i vnější použití. Vysoce odolné vodě a mrazu. Vhodné k lepení „obklad na obklad“. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy C2FT podle normy ČSN EN 12004.

Technický list

 

Prince Color Z 301 SL

Bílé vysoce fl exibilní lepidlo pro lepení všech typů keramických obkladů a dlažeb, pro lepení skleněných mozaiek. Zejména vhodné pro plochy se zvýšeným hydrotermickým namáháním – balkóny, terasy, fasády a podlahové topení. Vysoce odolné vodě a mrazu. Pro vnitřní i vnější použití. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy C2TS1 podle ČSN EN 12004. Doporučujeme v systému s Prince Color® FM-SX (spárovací hmota).

Technický list

MALTY, OMÍTKY, ŠTUKY

no photo
Prince Color z 301 PR

Zdicí lepidlo na pórobeton (cihly, tvárnice) a pro vápenopískové cihly. Pro zdění porobetonových cihel a tvárnic, vysoká vydatnost, po vytvrzení je odolné vůči mrazu. Pevnost v tlaku 5 MPa.

Zrnitost: 0–1 mm

Technický list

no photo
Prince Color KMM

Vápenocementová zdicí malta pro zdění materiálu z cihel, tvárnic, přírodního kamene; není určená pro zdění ze skleněných tvárnic, sádrových prvků a pro spárování zdiva. Pevnost v tlaku 10 MPa.

Zrnitost: 0–2,5 mm

Technický list

 

no photo
Prince Color K 01

Univerzální zdicí a omítková malta pro vnitřní i venkovní použití, vhodná pro renovační práce, s velmi dobrou přilnavostí k podkladu, difúzní. Po vytvrzení odolná vůči povětrnostním vlivům. Pevnost v tlaku 5 MPa.

Zrnitost: 0–2 mm

Technický list

no photo
Prince Color HK 01

Vápenocementová omítka pro vytváření vnitřní i venkovní jádrové omítky stěn a stropů. Je vhodným podkladem pod ušlechtilé omítky a štuky. Lze ji použít i jako jednovrstvou omítku.

Zrnitost: 0–1,5 mm

Technický list

 

no photo
Prince Color HK 02

Jemná vápenocementová omítka určená pro vytváření vnitřních a venkovních jednovrstvých i vícevrstvých omítek stěn a stropů. Zejména vhodná jako tenkovrstvá omítka pro pórobeton. Paropropustná, vodoodpudivá, mrazuvzdorná, s vysokou mechanickou odolností proti otěru a poškrábání.

Zrnitost: 0–0,8 mm

Technický list

no photo
Prince Color K 04

Jemný vápenný štuk k vytvoření zatřených nebo hlazených povrchů vnitřních stěn a stropů. Zvláště jemný pro rovné podklady. Povrch lze upravovat jak plstěným, tak molitanovým hladítkem. Pouze pro vnitřní použití!

Zrnitost: 0–0,5 mm

Technický list

 

no photo
Prince Color K 12

Jemný vápenný štuk k vytvoření zatřených nebo hlazených povrchů vnitřních stěn a stropů. Povrch lze upravovat jak plstěným, tak molitanovým hladítkem. Pouze pro vnitřní použití!

Zrnitost: 0–1 mm

Technický list

no photo
Prince Color K 13

Vápenocementový štuk pro vnitřní i vnější použití. Strukturuje se plstěným nebo molitanovým hladítkem.

Zrnitost: 0–1 mm

Technický list

 

no photo
Prince Color K 40

Opravná nesmrštivá malta na beton a zdivo, pro interiér a exteriér. Použitelná pro tloušťky vrstvy 3–40 mm v jednom kroku. Je určena na opravy balkonů, teras, schodišť a výtluků v podlahách. Vyznačuje se vysokou přilnavostí k podkladu a vysokou odolností vůči působení vlhkosti. Vyztuženo vláknem.

Zrnitost: 0–1,2 mm

Technický list

MONTÁŽNÍ A KOTVÍCÍ PRVKY

no photo
Prince Color Multifix PU

Trubičková jednokomponentní polyuretanová montážní a výplňová pěna. Vhodná pro montáž oken, dvěří, vyplňování dutin, potrubních, elektrických a jiných prostupů. 

Technický list

no photo
Prince Color Multifix PU Gun

Pistolová jednokomponentní polyuretanová montážní a výplňová pěna. Vhodná pro montáž oken, dveří, vyplňování dutin, potrubních, elektrických a jiných prostupů. 

Technický list

no photo
Prince Color Multifix PP

Blesková montážní a fi xační malta pro vnitřní a vnější použití. Pro fi xaci a kotvení konzol, podpěr apod. v betonu a zdivu. Tuhnutí do 5 min., plně zatížitelná po 2 hodinách. 

Technický list

no photo
Prince Color Multifix KB

Profesionální dvousložková chemická kotva na bázi metakrylové pryskyřice bez obsahu styrenu. Malta je určena pro univerzální použití (kotvení do plného materiálu i dutých tvarovek). Vyznačuje se vysokou pevností fixace.

Technický list

no photo
Prince Color Multifix KB patrona

Speciální patrona pro kotvení předmětů do dutinových materiálů.

Technický list

no photo
Prince Color Multifix KB SM

Směšovací nástavec pro důkladné smísení a aplikaci chemické kotvy do otvoru.

Technický list

PENETRACE

no photo
Prince Color Multigrund PGM

Základový penetrační nátěr na stěny, stropy a podlahy. Pod nátěry, omítky, obklady a samonivelační hmoty. Vodou ředitelný, pro vnitřní i vnější použití, používá se pro sjednocení nasákavosti a zpevnění podkladu.

Ředění: 1:1 vodou

Technický list

no photo
Prince Color Multigrund PGU

Penetrace s granulátem pod tenkovrstvé akrylátové, minerální a silikonové omítky. Vytváří pojivový můstek pro následné nanášení omítkovin. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.

Ředění: max. do 5 % vodou

Technický list

no photo
Prince Color Multigrund PGM Forte

Rychleschnoucí penetrační nátěr, především pod samonivelační stěrky. Použití ve vnitřních prostorech na savé podklady jako např. cementové a anhydritové potěry. Velmi rychlá pochůznost a aplikace dalších vrstev již po 60 min.

Ředění: neředí se

Technický list

no photo
Prince Color Multigrund PPB

Speciální kontaktní nátěr pro nesavé 0,3 kg a hladké podklady. Pro vnitřní i vnější použití. Vhodný na umakart, emailové nátěry, hladké betony apod. k vytvoření adhezního můstku pro aplikaci dalších vrstev. Nanáší se štětkou.

Ředění: neředí se

Technický list

PODLAHY - BETON

no photo
Prince Color EBF Grund

Spojovací můstek na cementové bázi pod potěry. Na balkóny a terasy pod spádový betonový potěr Prince Color® EBF Speciál. Pro vnitřní i vnější použití. Pro pevné spojení betonových podkladů s připojenými betonovými potěry řady Prince Color® EBF.

Technický list

no photo
Prince Color EBF Jemný 

Potěrový beton pro vyrovnávací a nášlapné podlahové vrstvy. Pro vnitřní i vnější použití. Po vytvrzení je odolný vůči povětrnostním vlivům. Používá se pro tloušťku vrstvy 10–30 mm. Minimální pevnost v tlaku 25 MPa.

Zrnitost: 0 - 2 mm

Technický list

no photo
Prince Color EBF Hrubý

Potěrový beton pro vyrovnávací a nášlapné podlahové vrstvy. Pro vnitřní i vnější použití. Po vytvrzení je odolný vůči povětrnostním vlivům. Používá se pro tloušťku vrstvy 20–70 mm. Minimální pevnost v tlaku 25 MPa.

Zrnitost: 0–4 mm

Technický list

no photo
Prince Color EBF 08

Potěrový beton pro vyrovnávací a nášlapné podlahové vrstvy. Po vytvrzení je odolný vůči povětrnostním vlivům. Používá se pro tloušťku vrstvy 40-150 mm. Minimální pevnost v tlaku 25MPa. 

Zrnitost: 0-8 mm.

Technický list

no photo
Prince Color EBF Speciál

Speciální potěrový beton pro terasy, balkony a průmyslové podlahy. Vysoká pevnost a odolnost klimatickým vlivům. Používá se pro tloušťku vrstvy 20–70 mm. Minimální pevnost v tlaku 30 MPa.

Zrnitost: 0–4 mm

Technický list

no photo
Prince Color EBF Plastifikátor

Speciální hyperplastifi kační přísada do potěrových betonů řady Prince Color® EBF a betonových směsí. Výrazně omezuje vznik trhlin, zlepšuje odolnost vlivům počasí, mrazu a soli. Značně zlepšuje zhutnění a zvyšuje pevnosti. Dávkování v závislosti na požadované konzistenci.

Doporučené dávkování: Prince Color® EBF jemný, hrubý: 0,05–0,1 l na 1 pytel (30 kg)

Betonové směsi: 1 l na 100 kg cementu.

Technický list

no photo
Emaco Nanocrete AP

Jednosložkový ochranný nátěr na cementové bázi, víceúčelový; k ochraně betonářské oceli a jako spojovací můstek. Ochrana výztuže podle EN 1504-7.

Technický list

PODLAHY - SAMONIVELAČNÍ HMOTY

no photo
Prince Color NC 510

Cementová samonivelační podlahová stěrka pro tloušťku 2 - 10 mm. Pouze pro vnitřní použití, vhodná pro podlahová vytápění, pro jemné vyrovnání nerovných podlah.

Technický list

no photo
Prince Color NC 515

Speciální cementová samonivelační podlahová stěrka pro tloušťky 1–15 mm. Pouze pro vnitřní použití, vhodná pro podlahová vytápění, pro jemné vyrovnání nerovných podlah. Po naplnění křemičitým pískem až 30 mm. Pochozí po cca 3 hodinách.

Technický list

no photo
Prince Color NA 420

Samonivelační podlahová hmota na bázi anhydritu. Pouze pro vnitřní použití, vhodná pro podlahová vytápění, pro vyrovnání nerovných podlah, tloušťka vrstvy od 15 mm do 80 mm. Zrnitost: 0–2 mm.

Technický list

SANACE A RENOVACE

no photo
Prince Color SANO 04

Sanační prostřik na zdivo před nanášením dalších vrstev doporučené skladby. Je součástí sanačních systémů SANO. S certifi kátem WTA dle WTA 2-9-04 D.

Zrnitost: 0–4 mm

Technický list

no photo
Prince Color SANO 03

Sanační podkladní a vyrovnávací omítka pro vlhké zasolené zdivo. Je určena k vyrovnání podkladu před aplikací sanačního jádra jako součást sanačního systému SANO. S certifi kátem WTA dle WTA 2-9-04 D.

Zrnitost: 0–4 mm

Technický list

no photo
Prince Color SANO 02

Sanační omítka jádrová pro vlhké zasolené zdivo, jako součást sanačních systémů SANO. Je vysoce porézní s vysokou paropropustností. Pro vnitřní i vnější použití, snadno zpracovatelná. S certifi kátem WTA dle WTA 2-9-04 D.

Zrnitost: 0–1,6 mm

Technický list

no photo
Prince Color SANO 01

Sanační štuk pro vytvoření konečné povrchové úpravy. Je součástí sanačního systému SANO. Je vysoce porézní, pro vnitřní i vnější použití, snadno zpracovatelný. Strukturuje se molitanovým hladítkem. Jako finální povrchovou úpravu použijte silikátový popřípadě silikonový nátěr.

Zrnitost: 0–1 mm

Technický list

no photo
Prince Color SANO Injekt R

Tekutý injektážní roztok pro sanaci vlhkého a zasoleného zdiva. Určen pro použití samostatně i jako součást vícestupňové injektáže. Vysoce vodoodpudivý s velmi dobrou schopností pronikání do pórů zdiva.

Technický list

no photo
Prince Color SANO Injekt K

Tekutý injektážní koncentrát pro sanaci vlhkého a zasoleného zdiva. Vysoká účinnost i při velmi vysokém stupni provlhčení. Určen pro použití samostatně i jako součást vícestupňové injektáže. Vysoce vodoodpudivý s velmi dobrou schopností pronikání do pórů zdiva.

Technický list

no photo
Rajasil Sanierputz SP 3

Jednovrstvá sanační omítka s WTA-certifikátem pro vlhké a zasolené podklady. Použitelná do tloušťky vrstvy až 4 cm v jednom kroku. Je možné ji použít i jako jednovrstvou sanaci. Ručně i strojně zpracovatelná. Vysoká vydatnost. Vysoce sulfátovzdorná.

Zrnitost: 0–1,5 mm

Technický list

no photo
Rajasil Sanierputzglätte

Speciální sanační, vysoce jemný tenkovrstvý gletovací štuk na sanační omítku Rajasil Sanierputz SP 3. Ručně zpracovatelný, může být dodán i probarvený.

Zrnitost: 0–0,6 mm

Technický list

no photo
Prince Color Multigrund PGI

Speciální izolační sůl. Izoluje skvrny od rzi, proteklé vody, výluhů solí ze zdiva, atd. Snižuje pronikání vlhkosti.

Ředění: max. 1:4 vodou

Technický list

no photo
Rajasil Sperrputz

Cementová vodoodpudivá těsnící omítka pro vyrovnávací vrstvy před nanášením izolací. Součástí injektážních systémů proti vzlínající vlhkosti. 

Technický list

no photo
Rajasil Injektionsmörtel 01

Velmi jemná cementová směs pro vyplňování dutin a kaveren ve zdivu. Součástí injektážních systémů proti vzlínající vlhkosti. 

Zrnitos do 0,1mm.

Technický list

no photo
Rajasil Kalkfeinputz

Jemná štuková omítka pro zhotovení povrchových úprav na vápenných a sanačních omítkách BASF. Pro vnitřní i vnější použítí. Zrnitost do 0,6mm. Tloušťka vrstvy do 5mm.

Technický list

no photo
Rajasil Trasskalkputz

Vápenná omítka s obsahem trasu, určená pro vytvoření ucelené omítkové skladby. K dispozici v několika zrnitostech. Lze použít také pro zdění a spárování. Pro vnitřní i vnější použití. Na objednávku je možné upravit konečné vlastnosti přídavkem lněných vláken a přísadou pro zvýšení přídržnosti na málo nasákavých podkladech.

Technický list

no photo
Rajasil FM Trasskalk

Spárovací malta pro přírodní kámen. S přídavkem trasu. Předchází tvorbě výkvětů. Vhodná pro historické zdivo. Vhodná ke spárování nasákavého kamene s nižší pevností (pískovec apod.). Zrnitost 0-1mm nebo 0-2mm.

no photo
Rajasil GZM

Speciální rychletuhnoucí modelační malta pro vytváření a opravy ozdobných fasádních prvků. Tloušťka vrstvy až 30mm (hrubá).

Technický list

SPÁROVACÍ HMOTY NA OBKLADY A DLAŽBY

FM
Prince Color FM

Spárovací hmota pro spárování obkladů a dlažeb. Pro šířku spáry 1–8 mm. Pro spárování obkladů a dlažeb v interiéru. Vytvrzuje bez trhlin, nepropadá se. Po vytvrzení je mrazuvzdorná a vodoodpudivá. Bohatá barevná škála spárovacích hmot a silikonů dokonale sladěná pro použití v systémech Prince Color®.
Spotřeba: 0,5-0,8kg/m2 dle šířky a hloubky spáry
Balení: 3kg, odstíny-šedý, bílý a bahama i v 20kg balení

Technický list

no photo
Prince Color FM-FX

Vysoce fl exibilní spárovací hmota pro spárování obkladů a dlažeb na balkónech, terasách, podlahách s podlahovým vytápěním. Pro šířku spáry 1–12 mm. Vhodná do koupelen, sprch a kuchyní. Po vytvrzení je vysoce a dlouhodobě vodoodpudivá s odperlovacím efektem, odolná vůči povětrnostním vlivům. Nenahrazuje izolaci. Pochůznost již po cca 6 hod. Bohatá barevná škála spárovacích hmot a silikonů dokonale sladěná pro použití v systémech Prince Color®.
Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy CG2 WA podle normy
ČSN EN 13888
Spotřeba: 0,3-1,2kg/m2 dle šířky a hloubky spáry
Balení: 3kg, odstíny-šedý, bílý a bahama i v 20kg balení

Technický list

FM-FX plus
Prince Color FM-FX Plus

Vysoce flexibilní spárovací hmota vhodná ke spárování obkladů a dlažeb všech typů v náročných a vodou zatěžovaných prostorách, především do koupelen, sprch, kuchyní a na balkóny a terasy. Bohatá barevná škála spárovacích hmot a silikonů dokonale sladěná pro použití v systémech Prince Color®. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy CG2 WA podle normy ČSN EN 13888.
Spotřeba: 0,3-1,2kg/m2 dle šířky a hloubky spáry
Balení: 3kg

Technický list

FM-S
Prince Color FM-S

Neutrální silikonová těsnicí hmota. Mrazuvzdorná, odolná vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Téměř bez zápachu, nepřetíratelná. Univerzální použití. Vysoká přilnavost na omítku, kov, keramiku a většinu stavebních materiálů. Bohatá barevná škála spárovacích hmot a silikonů dokonale sladěná pro použití v systému Prince Color®.
Spotřeba: 15bm/balení
Balení: 310ml

Technický list