VNITŘNÍ BARVY:

Prince Color Multi Top Premium
Disperzní malířská barva, zářivě bílá, omyvatelná dle DIN 53778, na nové i staré omítky, sádrokartonové desky, sádru, beton. Vynikající kryvost již i v jedné vrstvě. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
• matný vzhled, paropropustný
• vysoká kryvost sytých odstínů
• odolává alkáliím a čistidlům
• vhodná pro airless i vzduchové stříkání
Spotřeba: 0,14l/m2 (1 nátěr)
Balení: 12,5l a 3l
Technický list - TL_multi_top_premium

Prince Color Multi Top Classic
Disperzní bílá malířská barva, dobře kryvá. Nátěr je otěruvzdorný, paropropustný. Je vhodný k nátěrům nových i starých minerálních omítek, sádrokartonů, sádrových desek a betonu. Nátěr se lehce zpracovává. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
• plně matný finální nátěr
• paropropustný
• vhodná pro airless i vzduchové stříkání
Spotřeba: 0,06-0,08l/m2
Balení: 30l, 10l a 3l
Technický list - TL_multi_top_classic

SANAČNÍ A IZOLAČNÍ BARVY:

   
Multi top FC kanistr Prince Color Multi Top FC
Sanační prostředek s fungicidními a baktericidními účinky k renovačním předúpravám ploch proti napadení houboou, vodní řasou a mechem.
Spotřeba: 0,2l/m2
Balení: 10l a 1l
Technický list - TL_multi_top_fc
no photo Prince Color Multi Top Iso
Izolační barva disperzní, bez rozpouštědel, omyvatelná dle DIN 53778, izoluje od skvrn, nikotinu, sazí, mastnoty apod., pro restaurace, kuchyně, školy kanceláře apod.
Spotřeba: 0,15l/m2 (1 nátěr)
Balení: 3l
Technický list - TL_multi_top_iso

FASÁDNÍ BARVY:

     
Silikátové/Prince Color Multi Top FT
Silikátová fasádní barva, hydrofobní, s vysokou paropropustností, na nové i staré minerální omítky, vápencové a pískovcové pohledové zdivo, staré nátěry minerálních barev. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Spotřeba: 0,25l/m2 (2 nátěry)
Balení: 12,5l a 3l
Technický list - TL_multi_top_ft
Silikonové/Prince Color Multi Top FS
Nový speciální typ silikonové fasádní barvy, hydrofobní, s vynikající stálobarevností, vysokým tzv. odperlovacím a samočisticím efektem při dešti. Nátěr je vysoce paropropustný a vhodný na sanační omítky. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Spotřeba: 0,25l/m2 (2 nátěry)
Balení: 12,5l a 3l
Technický list - TL_prince_color_multi_top_fs
Prince Color Multi Top FM
Vysoce silikonizovaná fasádní barva s vylepšenými hydrofobními účinky (vysokým stupněm silikonizace je dosaženo odperlovacího efektu), přičemž se vyznačuje i vysokou paropropustností – je vhodná pro použití na sanační omítky. Prince Color® Multi Top FM v sobě slučuje nejvýraznější přednosti běžně používaných barev, jako jsou výborná paropropustnost silikátových barev, výborná vodoodpudivost silikonových barev a snadná zpracovatelnost akrylátových barev. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Spotřeba: 0,25l/m2 (2 nátěry)
Balení: 12,5l a 3l
Technický list - TL_multi_top_fm
Akrylátové/Prince Color Multi Top FA
Fasádní akrylátová barva, odolná proti povětrnostním podmínkám a silným dešťům. Vhodná pro nátěry na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Spotřeba: 0,25l/m2 (2 nátěry)
Balení: 12,5l a 3l
Technický list - TL_prince_color_multi_top_fa

PASTOVITÉ OMÍTKY:

Silikonové/Prince Color Multiputz ZS 1/1,5/2/3
Zatřená silikonová pastovitá omítka, hydrofobní, vysoce paropropustná, mimořádně stálobarevná, odolná UV záření, při dešti tzv. samočisticí efekt, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Zrno: 1 / 1,5 / 2 / 3 mm.
Zrno 1 mm a 3 mm na objednání.
Spotřeba: 2,1 / 3,0 / 3,7kg/m2
Balení: 25kg
Technický list - TL_prince_color_multiputz_zs
no photo

Prince Color Multiputz RS 1,5/2/3
Rýhovaná silikonová pastovitá omítka, hydrofobní, vysoce paropropustná, mimořádně stálobarevná, odolná proti UV záření, při dešti tzv. samočisticí efekt, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Zrno: 1,5 / 2 / 3 mm.
Zrno 3 mm na objednání.
Spotřeba: 2,1 / 2,7 / 3,3kg/m2
Balení: 25kg
Technický list - TL_prince_color_multiputz_rs

no photo

Akrylátové/Prince Color Multiputz ZA 1/1,5/2/3
Zatřená akrylátová pastovitá omítka, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Zrno: 1 / 1,5 / 2 / 3 mm.
Zrno 1 mm a 3 mm na objednání.
Spotřeba: 2,0 / 2,1 / 3,0 / 3,7kg/m2
Balení: 25kg
Technický list - TL_prince_color_multiputz_za

no photo Prince Color Multiputz RA 1,5/2/3
Rýhovaná akrylátová pastovitá omítka, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Zrno: 1,5 / 2 / 3 mm.
Zrno 3 mm na objednání.
Spotřeba: 2,1 / 2,7 / 3,3kg/m2
Balení: 25kg
Technický list - TL_prince_color_multiputz_ra

MOZAIKOVÉ OMÍTKY:


 

Prince Color Multiputz MP
Disperzní omítková směs přírodních a probar-vených křemičitých kamínků o zrnitosti do 1,8 mm. Omítka je vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům, paropropustná. Je vhodná pro vnitřní a venkovní použití, na sokly domů a k dekorativnímu ztvárnění povrchů. K dispozici je 36 základních barevných odstínů a dalších více než 120 barevných odstínů v mixážních centrech (www.fasadnistudio.cz).
Spotřeba: 4,5kg/m2
Balení: 25kg a 6kg
Technický list - TL_Prince_Color_Multiputz_MP
 

PENETRACE:

     
Prince Color Multigrund PGM
Základový penetrační nátěr na stěny, stropy a podlahy. Pod nátěry, omítky, obklady a samonivelační hmoty. Vodou ředitelný, pro vnitřní i vnější použití, používá se pro sjednocení nasákavosti a zpevnění podkladu.
Ředění: 1:1 vodou
Spotřeba: 0,25kg/m2 (v neředěném stavu), 0,1kg/m2 (v ředěném stavu 1:1)
Balení: 20kg, 10kg, 5kg a 1kg
Technický list - TL_multigrund pgm
no photo Prince Color Multigrund PGT
Penetrace pod silikátové nátěry a omítky, k ředění barev a omítek, na nové i staré minerální omítky, vápencové a pískovcové pohledové zdivo, staré nátěry minerálních barev.
Spotřeba: 0,2l/m2
Balení: 10l a 5l
Technický list - TL prince color multigrund pgt
       
no photo Prince Color Multigrund PGS
Penetrační nátěr vodou ředitelný, nutný základ pod silikonové fasádní barvy.
Ředění: max. 30 % vodou
Spotřeba: 0,17l/m2
Balení: 10l a 5l
Technický list - TL_prince_color_multigrund_pgs
       
Prince Color Miltigrund PGU
Penetrace s granulátem pod tenkovrstvé akrylátové, minerální a silikonové omítky. Vytváří pojivový můstek pro následné nanášení omítkovin. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF. Cenové skupiny při použítí pod Prince Color® Multiputz MP (viz strana 4).
Ředění: max. do 5 % vodou
Spotřeba: 0,2l/m2
Balení: 20kg, 5kg a 1kg
Technický list - TL_prince_color_multigrund_pgu
       

LAZURY A LAKY NA DŘEVO:

Prince Color Decotop UWP
Vodou ředitelný impregnační nátěr na dřevo s dlouhodobě působící Nano-ochranou a UV absorberem. Obsahuje biocidní látky proti zamodrání dřeva, plísni a dřevokazným houbám. Pro vnitřní a venkovní použití. Splňuje normu DIN EN 152-1. Bezbarvý.
Spotřeba: 0,12l/m2 (1 nátěr)
Balení: 5l, 2,5l a 0,75l
Technický list - TL_prince_color_decotop_uwp
       
Prince Color Decotop SWL
Středněvrstvá rozpouštědlová tixotropní lazura zachovávající kresbu dřeva s vysoce účinnou UV ochranou. Pro venkovní použití na stavební dílce s omezenou dimensionální stabilitou a dimensionální nestabilitou (ploty, zahradní nábytek, vrata, kůlny apod.). Nátěr je bezzápachový, neuzavírá póry dřeva a je vysoce hydrofobní (odpuzuje vodu). Chrání dlouhodobě dřevo proti vlhkosti a plísni. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Spotřeba: 0,095l/m2 (1 nátěr)
Balení: 5l, 2,5l a 0,75l
Technický list - TL_Prince_Color_Decotop_SWL
       
Prince Color Decotop HSL
Silnovrstvá rozpouštědlová tixotropní bezzápachová lazura s mimořádnou UV ochranou, pro venkovní použití na stavební dílce s dimensionální stabilitou (okna, dveře), omezenou dimensionální stabilitou a dimensionální nestabilitou (ploty, zahradní nábytek, vrata, kůlny apod.). Nátěr je vysoce hydrofobní, chrání proti plísni a povětrnosti. Dlouhodobá životnost odstínů díky dlouhodobé UV stálosti. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Spotřeba: 0,11l/m2 (1 nátěr)
Balení: 2,5l a 0,75l
Technický list - TL_prince_color_decotop_hsl
       
Prince Color Decotop SAL
Tenkovrstvá tixotropní lazura na vodní bázi s vynikající odolností vůči klimatickým vlivům a UV záření. Je určená na všechny dřevěné povrchy s dimensionální stabilitou a dimensionální nestabilitou v interiérech a exteriérech. Nátěr je hedvábně lesklý, zachovávající přirozenou texturu dřeva. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF. 
Spotřeba: 0,095l/m2 (1 nátěr)
Balení: 5l, 2,5l a 0,75l
Technický list - TL_prince_color_decotop_sal
       
Prince Color Decotop HQL
Silnovrstvá vodou ředitelná moderní nestékavá lazura s dlouhodobě působící Nano-ochranou a UV absorberem pro vnitřní i venkovní použití na stavební dílce s dimensionální stabilitou (okna, dveře), omezenou dimensionální stabilitou a dimensionální nestabilitou (ploty, zahradní nábytek, vrata, kůlny apod.). Nátěr je vysoce hydrofobní, chrání proti plísni a povětrnosti. Dlouhodobá životnost odstínů díky UV stálosti. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Spotřeba: 0,09l/m2 (1 nátěr)
Balení: 5l, 2,5l a 0,75l
Technický list - TL_prince_color_decotop_hql
     
Prince Color Decotop PL
Polyuretanový rychleschnoucí univerzální transparentní lak na dřevo se saténovým leskem do interiéru i exteriéru. Vhodný zejména k nátěrům parketových i palubkových dřevěných podlah, dřevěných schodů, sedacích částí dřevěného nábytku, dřevěných stolních desek, dřevěného nábytku. Odolává mechanickému namáhání. Přídavkem speciálního aditiva Prince Color® Decotop AD lze zvýšit lesk, odolnost nátěru a zasychání. Bezbarvý.
Spotřeba: 0,07l/m2 (1 nátěr)
Balení: 2,5l a 0,75l
Technický list - TL_prince_color_decotop_pl
       
Prince Color Decotop OIL
Teakový olej pro péči a ochranu dřeva ve vnitřních i venkovních prostředí. Je určen k nátěrům zahradního nábytku, teras, vnitřních podlah a na další různé porézní dřevěné povrchy. Chrání dřevo před vysycháním, zašednutím, zvětráváním či zašpiněním. Vytváří vysoce hydrofobní a vodoodpudivý film s ochranou proti vlhkosti. Zanechává otevřené póry.  Bezbarvý a hnědý.
Spotřeba: 0,07l/m2 (1 nátěr)
Balení: 1l
Technický list - TL_prince_color_decotop_oil
       

KRYCÍ NÁTĚRY NA DŘEVO A KOV:

 

Prince Color Decotop AZ
Vodou ředitelný hedvábně lesklý akrylátový email na dřevo, dřevěné šindele, beton, pozink, základované kovy, PVC. Vysoce odolný povětrnosti a mechanickému poškození (DIN 53788 S SG). Nátěr je rychleschnoucí, s vysokou kryvostí, poskytuje dlouhodobou dostatečnou ochranu proti vlhkosti, plísni, alkáliím. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Spotřeba: 0,18l/m2 (2 nátěry)
Balení: 2,5l a 0,75l
Technický list - TL prince color decotop az
       
no photo Prince Color Decotop Uniprimer
Vodou ředitelný rychleschnoucí univerzální základní nátěr (primer) na PU bázi pro vnitřní i venkovní použití na různé podklady (kovy, dřevěné desky, lehké kovy, ocel, PVC aj.) s vysokou přilnavostí. Výsledný nátěr je matný, má vysokou vydatnost, zaschlý na dotek za 3 hod., přetíratelný po 8 hodinách – Prince Color® Decotop WM nebo AZ. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Spotřeba: 0,1l/m2 (1 nátěr)
Balení: 0,75l
Technický list - TL_prince_color_decotop_uniprimer
       
no photo Prince Color Decotop ODR
Základní a krycí nátěr k ochraně kovů s ak-tivními protikorozivními pigmenty, vysoký penetrační účinek, vytváří tuhou a elas-tickou vrstvu. Nátěr je vhodný pro všechny druhy ocelových profi lů a konstrukcí,rychleschnoucí, odolný vůči teplotě až do 200 °C. Pro vnitřní a venkovní použití. Červenohnědý.
Spotřeba: 0,08l/m2
Balení: 10l a 2,5l
Technický list - TL_prince_color_decotop_odr
       
Decotop TH Prince Color Decotop TH
Univerzální ředidlo pro syntetické nátěrové hmoty. Vhodné k ředění nátěru Prince Color® Decotop PL. Výrobek je vhodný k čištění nářadí po použití syntetických barev a laků.
Balení: 1l
Technický list - TL_prince_color_decotop_th
       

SPÁROVACÍ HMOTY:

     
FM Prince Color FM
Spárovací hmota pro spárování obkladů a dlažeb. Pro šířku spáry 1–8 mm. Pro spárování obkladů a dlažeb v interiéru. Vytvrzuje bez trhlin, nepropadá se. Po vytvrzení je mrazuvzdorná a vodoodpudivá. Bohatá barevná škála spárovacích hmot a silikonů dokonale sladěná pro použití v systémech Prince Color®.
Spotřeba: 0,5-0,8kg/m2 dle šířky a hloubky spáry
Balení: 3kg, odstíny-šedý, bílý a bahama i v 20kg balení
Technický list - TL fm
       
no photo Prince Color FM-FX
Vysoce fl exibilní spárovací hmota pro spárování obkladů a dlažeb na balkónech, terasách, podlahách s podlahovým vytápěním. Pro šířku spáry 1–12 mm. Vhodná do koupelen, sprch a kuchyní. Po vytvrzení je vysoce a dlouhodobě vodoodpudivá s odperlovacím efektem, odolná vůči povětrnostním vlivům. Nenahrazuje izolaci. Pochůznost již po cca 6 hod. Bohatá barevná škála spárovacích hmot a silikonů dokonale sladěná pro použití v systémech Prince Color®.
Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy CG2 WA podle normy
ČSN EN 13888
Spotřeba: 0,3-1,2kg/m2 dle šířky a hloubky spáry
Balení: 3kg, odstíny-šedý, bílý a bahama i v 20kg balení
Technický list - TL fm fx
       
FM-FX plus Prince Color FM-FX Plus
Vysoce flexibilní spárovací hmota vhodná ke spárování obkladů a dlažeb všech typů v náročných a vodou zatěžovaných prostorách, především do koupelen, sprch, kuchyní a na balkóny a terasy. Bohatá barevná škála spárovacích hmot a silikonů dokonale sladěná pro použití v systémech Prince Color®. Splňuje požadavky na zatřídění do kvalitativní třídy CG2 WA podle normy ČSN EN 13888.
Spotřeba: 0,3-1,2kg/m2 dle šířky a hloubky spáry
Balení: 3kg
Technický list - TL fm_fx plus
       
FM-S Prince Color FM-S
Neutrální silikonová těsnicí hmota. Mrazuvzdorná, odolná vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Téměř bez zápachu, nepřetíratelná. Univerzální použití. Vysoká přilnavost na omítku, kov, keramiku a většinu stavebních materiálů. Bohatá barevná škála spárovacích hmot a silikonů dokonale sladěná pro použití v systému Prince Color®.
Spotřeba: 15bm/balení
Balení: 310ml
Technický list - TL_fm_s
   

LEPÍCÍ A STĚRKOVACÍ HMOTY:

no photo Prince Color Z 301 DUO
Lepicí armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren). K vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech.
Technický list - tl_prince_color_z_301_duo
   
Prince Color Z 301 PS
Tmel pro lepení fasádních izolačních materiálů (polystyren a minerální vlna). Vhodný pro vnitřní i vnější použití. Vyznačuje se dobrou zpracovatelností a rychlým nárůstem pevností – vysoká rychlost práce při lepení fasádního polystyrenu.
Technický list - tl_prince_color_z_301_ps
   
Prince Color Z 301 Multi
Lepící a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren). K vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Lepící a armovací stěrková hmota je certifikována pro použití v systémech ETICS s evropským schválením ETA.
Technický list - tl_prince_color_z_301_multi
   
Prince Color Z 301 Super šedá
Lepicí a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren), k vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Vyztuženo skelným vláknem.
Technický list - tl_prince_color_z_301_super
   
no photo Prince Color Z 301 Super bílá
Lepicí a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren), k vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Vyztuženo skelným vláknem.
Technický list - tl_prince_color_z_301_super
   
Prince Color Z 301 XT
Lepicí armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení izolačních desek (minerální vlna, polystyren). K vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Díky větší zrnitosti usnadňuje dosažení optimální tloušťky výztužné.
Technický list - tl_prince_color_z_301_xt
   
Prince Color Z 301 UP
Speciální tekutá přísada – aditivum pro urychlení schnutí cementových lepicích a armovacích hmot Prince Color®, používaných při montážích zateplovacích systémů z EPS a minerální vlny při aplikacích za nízkých teplot od 1°C.
Technický list - tl_prince_color_z_301_up
   
Prince Color Z 301 PU EPS
Jednokomponentní nízkoexpanzní polyuretanová lepicí pěna určená pro lepení polystyrenu a zateplovacích systémů s izolantem na bázi EPS nebo XPS.Vhodná pro vyplňování spár mezi izolanty a pro vyplňování dutin.
Technický list - tl_prince_color_z_301_pu_eps
   
Prince Color Z 301 DK
Speciální disperzní lepidlo, elastické, bez přísady cementu pro špatně savé podklady. Obzvláště vhodné pro lepení polystyrenu na dřevo, dřevěné desky apod.
Technický list - tl_z 301 dk
   
Prince Color Z 301 DS
Bezcementové armovací lepidlo, elastické, s obsahem skelného vlákna na armování skelné tkaniny pro zateplovací systémy.
Technický list - tl_z 301 ds
   
no photo Prince Color Multiputz UP
Speciální prášková přísada – aditivum pro urychlení schnutí pastovitých akrylátových, silikonových omítek a bezcementových disperzních lepidel Prince Color®. Přísada umožňuje zpracovávat tyto produkty za teplot od +1 °C, urychluje schnutí a omezuje eventuelní výluhy u omítek způsobené vzdušnou vlhkostí.
Technický list - tl_prince_color_multiputz_up

MINERÁLNÍ OMÍTKY:

Prince Color MSP 1
Zatřená omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i vnější použití se zrnitostí do 1,5 mm.Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.
Technický list - tl msp
   
no photo Prince Color MSP 2
Zatřená omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i vnější použití se zrnitostí do 2,5 mm.Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.
Technický list - tl msp
   
no photo Prince Color MSP 3
Zatřená omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i vnější použití se zrnitostí do 3 mm.Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.
Technický list - tl msp
   
Prince Color MRP 2
Rýhovaná omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i venkovní použití se zrnitostí do 2,5 mm. Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.
Technický list - tl mrp
   
no photo Prince Color MRP 3
Rýhovaná omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů pro vnitřní i venkovní použití se zrnitostí do 3,5 mm. Vhodná pro zateplovací systémy. Je odolná vůči vodě, mrazu a je omyvatelná.
Technický list - tl mrp
   
HECK ED Waschelputz fein
Minerální fasádní vápenocementová omítka s třpytivým efektem. Pro zhotovení hladkých povrchových úprav fasád gletováním či filcováním. Součástí zateplovacích systémů ETICS.
Zrnitost 0-0,7 mm.
Tloušťka vrstvy 3-5mm.
Technický list - tl_heck_ed_waschelputz

RENOVACE POVRCHU FASÁD S TRHLINKAMI A SANACE PLÍSNÍ:

Prince Color Multi Top Elastik T
Krycí, elastický fasádní nátěr. Vhodný na popraskané omítkové podklady (vlásečnicové trhlinky) ve venkovním prostředí. Obsahuje silikon. Elastický do –20 °C. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Technický list - tl_multi_top_elastik_t
   
Prince Color Multi Top Elastik G
Elastická špachtlovací hmota s vlákny pro vyplnění trhlinek v omítce. Na povrchu zasychá uvnitř zůstává elastická.
Technický list - tl_multi_top_elastik_g
   
Prince Color Multi Top FC
Sanační prostředek s fungicidními a baktericidními účinky k renovačním předúpravám ploch proti napadení houboou, vodní řasou a mechem.
Technický list - tl_multi_top_fc
   
Prince Color Multi Top Hydrofob
Vysoce účinný nátěr pro ochranu stavebních materiálů před povětrnostními vlivy. Odpuzuje vodu, omezuje výluhy solí, tvorbu plísní, mechu a řas, chrání před mrazem.
Technický list - tl_multi_top_hydrofob
   
no photo Prince Color Antigraffiti
   
Prince Color Antigraffiti Cleaner
Pomocný čisticí prostředek při odstraňování graffiti, s rozprašovačem.
Technický list - tl prince color antigraffiti cleaner